MESlogo  
Scouting  
   RSS XML[Valid RSS]
 

Valid XHTML 1.0 Transitional


Valide CSS!


 
 

Welkom op de pagina's van de Medische Eerstehulpverleners Stam Groningen en Drenthe 
Roosters Noorderslag en Eurosonic

Update: 14 december 2013 14:08
15 december 12:38
29 december 14:10
29 december 14:48
30 december 14:28
02 januari 12:32
05 januari 15:15
08 januari 16:45
11 januari 11:34
15 januari 2014 17:36
16 januari 13:26

Eurosonic Grote Markt/Ebbinge Kwartier/Conference/EBBA (voor printable klik hier)
woensdag 15 jan
donderdag 16 jan
vrijdag 17 januari
zaterdag 18 jan

Ebbinge Kwartier
Basisploeg 13:00-24:00 M
1. Stefan Jager
2. Yanoula van der Zwaard(15:00)
S. Maarten Slotboom
R. Christiaan de Kleine

Ebbinge Kwartier
Basisploeg 13:00-24:00 M
1. Chris Ronde
2. Peter Luining
S. Maarten Slotboom (tot 19:00)
R.

Ebbinge Kwartier
Basisploeg 13:00-24:00 M
1. Peter Luining
2. Godert van der Noord (19:00)
S. Maarten Slotboom
R. Patricia Stokker (19:00)

Ebbinge Kwartier
Basisploeg 10:00-18:00 M
1. Leon van Vliet
2. Chris Ronde
R
Van 12:00 tot 18:00
standby voor Gr. Markt

Ebba Awards
Basisploeg 17:00-20:30 M
1. Elko Hofman
2. Douke Hagendoorn
3. Kees Brouwer
4. Willeke Schott
S Henk Landkroon

Grote Markt
Basisploeg 19:00-01:00
1. Jan Pieter Korendijk
2. Gert Kuipers
S. Maarten Slotboom (22:00)
R. Paulien Lok
R. Fedor Krop

Grote Markt
Basisploeg 19:00-01:00
1. Deborah Jager
2. Rob Wiersma
R. Kees Brouwer
S. Ursula Bijlholt

Grote Markt
Basisploeg 12:00-18:00
1. Fannie Hagendoorn (VPK)
2. Nataschja Lukassen
S. Maarten Slotboom
R. Gerrit Hagendoorn
Chauffeur Albert K.

 

 

Grote Markt
Loopploeg 19:00-01:00
1. Erik Pater
2. Yanoula van der Zwaard
R. Paulien Lok
R. Fedor Krop

Grote Markt
Loopploeg 19:00-01:00
1. Gerard Lukassen
2. Jan Bos II
R. Nataschja Lukassen
S. Alexander Criens

Grote Markt
Loopploeg 1. 12:00-18:00
1. Paulien Lok
2. Nienke Pol
R.

 

Muziekschool
Basisploeg 19:00-01-00
1. Hanne Klunder
2. Kees Brouwer
R. Christiaan de Kleine
R.
Fedor Krop

Muziekschool
Basisploeg 19:00-01:00
1. Petra Pool
2. Paulien Lok
R. Chris Ronde

Grote Markt
Loopploeg 2. 12:00-18:00
1. Kasimir Hagendoorn
2. Jan Jaap de Boer
R.

A-Kerk
Basisploeg 19:00-01:00
1. Petra Pool
2. Elko Hofman
R. Christiaan de Kleine

A-Kerk
Basisploeg 19:00-01:00
1. Hanne Klunder
2. Erik Pater
R. Klaas Willem Hut

Grote Markt
Loopploeg 3. 12:00-18:00
1. Anita Koops
2. Alida P.
R.

      Grote Markt
Loopploeg 4. 12:00-18:00
1. Roy W.
2. Andries K.
R.
 

Conference M
Loopploeg :10:30-19:00
1. Willeke Schott
2. Douke Hagendoorn
R. Stefan Jager

Conference M
Loopploeg :10:30-19:00
1. Willeke Schott
2. Christiaan de KLeine
R.

Conference M
Loopploeg :11:00-19:00
1. Fedor Krop
2. Willeke Schott
R

M = Warme maaltijd R = Reserve S = Stage
     
Noorderslag 18 en 19 januari 2014 Oosterpoort (voor printable klik hier)
Basisploegen Loopploegen
Basisploeg 1 18:30-00:00 Loopploeg 1 18:30-00:00
 

0. Gerrit Hagendoorn
1. Jaap Hartman

  1. Kasimir Hagendoorn/Saar Oostveen
 

2. Gert Kuipers

  2. Jellina Timmer
 

R. Gert Pater

  R.
 

S. Gretha Hopma

Loopploeg 2 18:30-00:00
Basisploeg 2 00:00-05:00   1. Petra Pool
  1. Christaan de Kleine   2. Annemiek de Jager
  2. Gijs Brandsma   R. Ekelien IJszenga
  R. Loopploeg 3 18:30-00:00
      1. Nienke de Jong
      2. Peter Bouma
      R. Nataschja Lukassen
      S. Marco Lanenga
    Loopploeg 1 00:00-05:00
      1. Klaas Willem Hut
      2. Deborah Jager
      S. Maarten Slotboom.
    Loopploeg 2 00:00-05:00
      1. Kees Brouwer
      2. Peter Luining
      R.
    Loopploeg 3 00:00-05:00
      1. Jan Pieter Korendijk
      2. Rob Wiersma
      R.
19 januari Afbouw ploeg   09:00-19:00 M
      1. Leon van Vliet
      2. Jan Jaap de Boer
      R:
 
   

 

 


 

 

 


 
Wat wil je nog meer weten?
 
 
website monitoring
   

De site van de MES met Google doorzoeken?

 
WWW mesgroningendrenthe.nl
 

De laatste update was op: